Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

вересня 2020

Кримські татари Херсонщини

Херсонський обласний Центр народної творчості підготував фільм про життя, традиції та звичаї кримських татар, що компактно проживають на Херсонщині у Генічеському та Новотроїцькому районах. Запис проводився у серпні 2020 року. Інтервью веде провідний методист ОЦНТ Лариса Варега. Режисер монтажу Леонід Абзелімов. 

21 вересня 2020 р.

Вебінар "Нематеріальна культурна спадщина"

Вебінар проводить Ілля́ Бори́сович Фети́сов - український фольклорист, музикант, журналіст, громадський діяч, співкерівник ансамблю українського автентичного співу «Божичі», Міжнародний фасилітатор ЮНЕСКО з Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини, голова Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України .

16 вересня 2020 р.

Пленер "Море барв -2020"

10-13 вересня на базі готельного комплексу «Bliss» с.Залізний Порт відбувся Всеукраїнський пленер «Море барв-2020», організатором якого виступила кафедра образотворчого мистецтва і дизайну Херсонського державного університету.

Згідно спільного плану роботи, участь у пленері взяли фахівці Херсонського обласного Центру народної творчості Марина та Валерій Ринденки, які провели майстер-клас за темою «Технології ліплення і сучасного декоративного покриття як художньо-ужиткове рішення у декоруванні».

14 вересня 2020 р.

Фестиваль «Kizim Юшка fest»

12 вересня на Херсонщині вже вдруге відбувся Фестиваль рибальської юшки. Ініціатором заходу є Громадська організація «Трансформація» за підтримки Херсонського обласного Центру народної творчості. У селі Кізомис Білозерського району зібрались кухарі та шанувальники цієї страви, аби показати свою майстерність. Цього року взяли участь 6 команд. На територію проведення фестивалю можна було пройти тільки після вимірювання температури.

14 вересня 2020 р.

Семінар-нарада культпрацівників Скадовщини

08 вересня 2020 року в комунальному закладі «Скадовський районний Будинок культури ім. Шевченка» відбувся семінар-нарада для керівників клубних закладів району за участю працівників Херсонського обласного Центру народної творчості.

Відкрив нараду директор Херсонського ОЦНТ Володимир Капелюшник, пояснивши роботу клубних закладів Херсонської області в умовах карантину.

9 вересня 2020 р.

Яскраві та смачні фестивалі "Душа Півдня" і "Таврія-Борщ"

6 вересня 2020 року відбувся фестиваль народної творчості «Душа Півдня», ініціатором та організатором якого є Херсонський обласний Центр народної творчості. Кожного разу фестиваль обирає нову локацію, щоб показати гостям та учасникам неповторну красу Херсонщини в різні пори року. І цього року фестиваль проходив на базі зеленого туризму «Чумацька криниця»

Колись через цю місцину пролягав один із соляних чумацьких шляхів. І саме тут біля чумацької криниці перші «далекобійники» минулих століть зупинялися на привал, відпочивали, варили нехитрий обід і заводили пісню...

7 вересня 2020 р.