Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

серпня 2020

"Із волошок й колосків - в свято Прапор наш розцвів!"

23 серпня закінчився ще один відео-марафон, запроваджений обласним Центром народної творчості. Мистецька акція до Дня Прапора «Із волошок й колосків – в свято Прапор наш розцвів!» протягом двох тижнів дивувала, надихала та підносила патріотичний дух всім учасникам та підписникам групи ОЦНТ.

25 серпня 2020 р.

"З Днем Незалежності, Україно!"

З нагоди святкування 29-ї річниці Незалежності України Херсонським обласним Центром народної творчості було започатковано відео проєкт «Я люблю Країну мою!» (cover version пісні гурту ТІК «Так, я люблю Україну!»)

Протягом двох місяців кращі вокальні колективи та солісти Херсонщини під орудою працівників Центру працювали над створенням відео кліпу, щоб саме 24 серпня привітати всіх з Днем Незалежності України.

Над проектом працювали:

- автор ідеї: Оксана Степанова - заступник директора ОЦНТ;

- відео монтаж: Олексій Абзелімов - провідний методист ОЦНТ;

25 серпня 2020 р.

"Чари степового краю"

21 серпня у рамках святкових заходів до дня Незалежності України у Світлиці Херсонського обласного Центру народної творчості відбулась презентація мистецького сімейного проекту Інни Красновської-Кафтан та Миколи Кафтана «Чари степового краю». У творчому наробку майстрів чудові роботи – різьблення, випалювання та декоративний розпис по деревині.

25 серпня 2020 р.

"Купальська ніч"

06 липня 2020 року в с.Григорівка Присиваської об’єднаної територіальної громади за сприянням та організацією сільського голови Кліщевського С.О. відбувся XIV Фестиваль народної творчості «Купальська ніч», що традиційно щороку проходить у громаді.

8 липня 2020 р.

Відео-калейдоскоп "Під батьківським крилом"

Починаючи з 11 червня Херсонський обласний Центр народної творчості провів на теренах Facebook відео-калейдоскоп привітань до Міжнародного Дня батька «Під батьківським крилом!», який відмічався у всьому світі 21 червня. До нашої ініціативи долучилося 27 учасників з 16 районів та ОТГ області.

22 червня 2020 р.

Мистецька толока до Дня медичного працівника

З нагоди Дня медичного працівника 19 червня 2020 р. у Херсонському обласному Центрі народної творчості відбулась Мистецька толока за участю працівників обласного онкологічного диспансеру. Захід проходив з дотриманням карантинно-санітарних норм. Гості відвідали виставку писанок та батику Ольги Завальнюк «Всесвіт у долонях» та взяли участь у майстер-класах з традиційних видів народних ремесел.

20 червня 2020 р.