Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

липня 2019

Ми народились в Таврійському краї...

До 75-ї річниці утворення Херсонської області та обласного Центру народної творчості вийшла друком добірка творів поетів-аматорів Херсонщини «МИ НАРОДИЛИСЬ В ТАВРІЙСЬКОМУ КРАЇ…»

До збірника увійшли кращі поезії, які відображають високі та щирі почуття авторів до своєї землі, до України. В усіх віршах відчувається величезна любов до Батьківщини, до народної пісні, до дідівських традицій, особливий потяг заявити про своє особисте ставлення до проблем сьогодення та свою патріотичну позицію.

10 липня 2019 р.

З любовью до рідного краю

До 75-ї річниці утворення Херсонської області та обласного Центру народної творчості вийшла друком збірка робіт учасників конкурсу сценарної майстерності «З ЛЮБОВЮ ДО РІДНОГО КРАЮ».

Сценарії, що складають цю добірку, розкривають основні моменти відзначення свят до Дня заснування селища, громади, села, і покликані допомогти організаторам дозвілля у проведенні цих заходів.

Посібник адресовано працівникам закладів культури та усім, хто працює над організацією дозвілля населення у своїй громаді.

10 липня 2019 р.

Рушник Херсонщині

26 червня в рамках святкових заходів до 75-ї річниці Херсонського обласного Центру народної творчості завершилась обласна акція «Рушник Херсонщині». Її презентація відбулась у Світлиці ОЦНТ під час відкриття виставки «Народне мистецтво Херсонщини».

1 липня 2019 р.