Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

лютого 2019

Запрошує Національний музей народної архітектури та побуту (м.Київ)

На прохання наших колег надаємо цю інформацію:

Відділ народного мистецтва та фольклору Національного музею народної архітектури та побуту України запрошує вас відвідати заходи у НМНАПУ (див розклад свят) та взяти у них участь!

Довідки за телефоном: 066-424-83-81 Мирослава

 

Зиму проводжаємо - Весну зустрічаємо!

 

Одне з найбільших свят лютого – Стрітення Господнє, яке подекуди йменували ще дохристиянськими назвами «Зимобор», або «Громиці». Вважалося, що саме цього дня зима зустрічається з весною і вони борються за право володарювати на землі.

14 та 15 лютого в етнокультурному комплексі обласного Центру народної творчості «Херсонська Світлиця» пройшли театралізовані заходи за народними традиціями «Зиму проводжаємо - Весну закликаємо!», які стали спільним проектом з Херсонським училищем культури.

18 лютого 2019 р.

Світлиця Кобзаревих дум

З метою вшанування пам’яті та популяризації творчості Т.Г.Шевченка а також відзначення 205-ї річниці від дня його народження 09 березня 2019 року на базі Новокаховського міського Палацу культури відбудеться обласний конкурс читців «СВІТЛИЦЯ КОБЗАРЕВИХ ДУМ».

До участі запрошуються читці-аматори, поетичні театри, гуртки художнього читання, драматичні колективи, в репертуарі який є відповідні тематиці постановки.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

11 лютого 2019 р.

Мальовані пісні Олени Рибальченко

«МАЛЬОВАНІ ПІСНІ ОЛЕНИ РИБАЛЬЧЕНКО». Так називається виставка наївного живопису, яка відкрилась 7 лютого у Світлиці Херсонського обласного Центру народної творчості.

Ім’я Олени Рибальченко достатньо відоме на Херсонщині, за межами нашої області і навіть за кордоном. Мистецтвознавці називають її херсонським Гогеном, тому, що як і відомий французький живописець, вона малює без мистецьких університетів за плечима і її стиль - наївний реалізм.

8 лютого 2019 р.

Красне поле

Шановні колеги!

Департамент культури Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує про проведення 15 - 17 березня 2019 року у м.Хуст Закарпатської області відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле»

Програма заходу:

15 березня

Заїзд, поселення учасників (протягом дня)

16 березня

(Хустська міська школа мистецтв, м.Хуст, вул.Карпатської Січі, 47)

Реєстрація учасників (9.00 - 10.00 год.)

7 лютого 2019 р.

Мальовані пісні Олени Рибальченко

7 лютого о 15:00 у приміщенні «Херсонської Світлиці» на подвір’ї ОЦНТ (пр-т Ушакова, 16) відбудеться презентація виставки «МАЛЬОВАНІ ПІСНІ ОЛЕНИ РИБАЛЬЧЕНКО». Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує всіх шанувальників українського наївного живопису на знайомство з художницею.

5 лютого 2019 р.