Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

січня 2019

Рушник Херсонщині

У березні 2019 року Херсонщина святкуватиме 75 річницю створення області та у червні - Херсонського обласного Центру народної творчості.

Запрошуємо майстрів народного мистецтва, зокрема вишивальниць, взяти участь у створенні спільного арт-об’єкту «Рушник Херсонщині».

Ідея цієї акції – створити єдине полотно, яке буде складатись з окремих рушників, що будуть вишиті силами місцевих майстрів з назвами громад чи районів та орнаментами, які притаманні цьому регіону.

25 січня 2019 р.

Ми народились в Таврійському краї...

У лютому-березні 2019 року з метою відзначення визначних дат - 75-ї річниці створення Херсонської області та Херсонського обласного Центру народної творчості ОЦНТ проводить відбір віршованих творів поетів-аматорів для видання збірки «Ми народились в Таврійському краї…».

23 січня 2019 р.

Йорданські вечорниці

ЙОРДАНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

Так називався заключний захід Херсонського обласного Центру народної творчості, який завершував цикл новорічно-різдвяних свят. У приміщенні Херсонської Світлиці 18 січня, саме на Йордан, відбулась творча зустріч майстринь народного мистецтва. За святковим «круглим столом» зібрались рукодільниці з Херсону та близьких до обласного центру районів.

21 січня 2019 р.

Щедрий вечір, добрий вечір!

 

12 січня на площі біля ККЗ «Україна» відбулось обласне свято за народними традиціями «Щедрий вечір, Добрий вечір!»

До Херсону з’їхались більше 300 колядників та щедрувальників з Білозерського, Великоолександрівського, Олешківського, Скадовського, Нижньосірогозького, Каховського районів, Каланчацької, Великокопанівської, Виноградівської, Зеленопідської, Горностаївської, Мирненської ОТГ та с.Комишани Херсонської міської ради.

14 січня 2019 р.

Нова радість стала!

12 січня 2019 р. о 14:30 на головних локаціях фестивалів, які проходитимуть у цей день, відбудеться Всеукраїнська акція - загальний одночасний спів усіма учасниками фестивалів разом з усією Україною колядки «Нова радість стала!».

У Херсоні цей флешмоб пройде під час обласного свята за народними традиціями «Щедрий вечір, добрий вечір!», яке почнеться 12 січня о 12:00 біля ККЗ "Україна" (біля головної ялинки області).

8 січня 2019 р.