Контакти:

+38 (0552) 49-15-28
Херсон, пр. Ушакова, 16
 

грудня 2018

Щедрий вечір, добрий вечір!

Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує херсонців та гостей міста на обласне театралізоване свято за народними традиціями «Щедрий вечір, добрий вечір!», яке відбудеться 12 січня 2019 року о 12.00 год. у м.Херсоні на площі біля ККЗ «Україна».

Участь у святі візьмуть майстри народного мистецтва, фольклорні, обрядові колективи, ансамблі народної пісні, вокальні ансамблі, театральні колективи, а також дорослі та дитячі щедрувальні гурти.  

У рамках свята пройде конкурс на кращу кутю «Щедра кутя – багате життя!».

27 грудня 2018 р.

Благодійна акція "Мистецтво для життя"

Благодійна акція завершилася!

20 грудня завершилася обласна благодійна акція «Мистецтво для життя!», яку ініціював Херсонський обласний Центр народної творчості. Багато майстрів народного мистецтва, творчих та талановитих людей з майже усіх районів області надали різдвяні та новорічні рукотвори для цієї акції.

21 грудня 2018 р.

Добра багато не буває

Вже стало традицією, що в період новорічно-різдвяних свят в рамках благодійної акції «Добра багато не буває» Херсонський обласний Центр народної творчості проводить для дітлахів спеціалізованих навчально-виховних комплексів м.Херсона новорічні сюжетно-ігрові програми. Провідний методист Центру Олексій Абзелімов у ролі Діда Мороза приходить до дітей з привітаннями та подарунками.

Під час заходу діти з великим задоволенням грають у рухомі ігри, розважаються і отримують велике задоволення від спілкування з казковим персонажем.

20 грудня 2018 р.

У Світлиці в Миколая

До Дня Святого Миколая в етно-культурному комплексі «Херсонська Світлиця» обласного Центру народної творчості для дітей міста було презентовано спільний із Херсонським училищем культури творчий проект. Це поздоровча програма «Миколай іде у гості», яку підготували студенти ІІІ курсу спецiалiзацiї «Народне пісенне мистецтво» (викладач Максименко Ольга Вікторівна).

19 грудня 2018 р.

Світ Різдвяної Зорі

18 грудня у Херсонській Світлиці відкрилась обласна виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Світ Різдвяної Зорі». На виставці представлено близько 100 робіт майстрів і художників із Білозерського, Нововоронцовського, Великолепетиського, Великоолександрівського, Високопільського, Голопристанського, Генічеського, Новотроїцького, Скадовського районів, також Каланчацької, Великокопанівської, Чаплинської, Білозерської ОТГ, роботи майстрів з Херсону та с.Зеленівка Херсонської міської ради.

19 грудня 2018 р.

Нарада директорів клубних закладів області

14 грудня в обласному Центрі народної творчості на базі Херсонської Світлиці відбулась нарада директорів МПК, РБК та базових клубних закладів ОТГ. Участь у нараді взяли представники з 14 районів та 17 об’єднаних територіальних громад області.

16 грудня 2018 р.

Експрес-виставка Олени Рибальченко

14 грудня у рамках ІІІ Південного фестивалю книги та читання відбулась експрес-виставка робіт херсонської художниці Олени Рибальченко. Виставка присвячена 90-річному ювілею художниці. Олена Павлівна - майстер українського наївного живопису, її роботи знаходяться у багатьох приватних колекціях та художніх музеях.

16 грудня 2018 р.

Ярмарок на свято Миколая

ДО УВАГИ МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

19 грудня в рамках відкриття Головної ялинки області на пл.Свободи відбудеться святковий мистецький ярмарок. До участі запрошуються майстри з рукотворними виробами різдвяно-новорічної тематики.

Організаторами надаються намети, стіл і стілець мати свої.

Координатор - Єлізавета Гусак: 097-946-11-83

13 грудня 2018 р.

Виставка Олени Рибальченко

Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує шанувальників народного мистецтва на виставку робіт херсонської художниці ОЛЕНИ РИБАЛЬЧЕНКО. Виставка проходить у рамках Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай» 14-16 грудня у фойє ККЗ «Ювілейний». Презентація та знайомство з авторкою відбудеться 15 грудня о 14:00.

10 грудня 2018 р.

Мистецтво - для життя!

Шановні майстри!

Херсонський обласний Центр народної творчості запрошує взяти участь у благодійній акції «МИСТЕЦТВО – ДЛЯ ЖИТТЯ!»

Ми збираємо рукотворні іграшки та ялинкові прикраси, які будуть реалізовані 19 грудня у День Святого Миколая під час відкриття Головної ялинки області. Також під час свята буде встановлено «Скриньку життя», до якої всі небайдужі зможуть внести свої пожертви на придбання медичних препаратів для дітей, що лікуються в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні.

5 грудня 2018 р.

Обласний семінар театралів

 

30 листопада 2018 року на базі Херсонської Світлиці ОЦНТ відбувся обласний семінар-практикум керівників дитячих та молодіжних театральних колективів.

На семінарі були присутні представники із Олешківського, Білозерського, Каховського, Генічеського, Новотроїцького, Каланчацького, Великоолександрівського, Великолепетиського районів, Станіславської, Каланчацької, Білозерської, Великокопанівської ОТГ, міст Нова Каховка, Гола Пристань та Херсон, загальна кількість - 45 учасників.

3 грудня 2018 р.